Nowe Siedem Cudów Natury – NBP wspiera kampanię Mazury Cud NaturyLinki sponsorowane

Szwajcarska Fundacja New7Wonders zaproponowała dwa lata temu projekt wyboru nowych siedmiu cudów natury . Od 7 lipca 2009 roku internauci z całego świata głosowali na 261 kandydatów. Po pierwszym etapie projektu wyłoniono 77 miejsc do nowej listy cudów natury. Specjalna komisja pod przewodnictwem byłego dyrektora generalnego UNESCO-prof. Federico Mayora zakwalifikowała do ostatniego etapu międzynarodowego konkursu 28 finalistów. Należy zaznaczyć, iż Warmia i Mazury to zaledwie jeden z pięciu miejsc europejskich w finałowym konkursie. Ostatecznie lista Nowych Siedmiu Cudów Świata zostanie opublikowana 11 listopada 2011 roku.

2 czerwca bieżącego roku w głównej siedzibie Narodowego Banku Polskiego odbyło się spotkanie prof. Marka Belki z ambasadorem Mazur Jackiem Pałkiewiczem. Na spotkaniu poruszany był temat ideii konkursu Nowych Siedmiu Cudów Natury i promocja Polski na arenie międzynarodowej poprzez takie wspaniałe miejsca jak region Warmii i Mazur. Prezes NBP przyznał, iż jest wielkim fascynatem Mazur-dla niego jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Prof. Jacek Pałkiewicz podziękował Prezesowi Banku za wsparcie kampanii Mazury Cud Natury i wręczył na jego ręce album ze zdjęciami. Głosowanie na Nowe Siedem Cudów Natury odbywa się poprzez stronę internetową www.new7wonders.com.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Nowe Siedem Cudów Natury - NBP wspiera kampanię Mazury Cud Natury, 10.0 out of 10 based on 1 rating
7 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Wpłatomaty Bank Citi Handlowy – gdzie wpłacać pieniądze na konto Citi Handlowego?

Posiadacze rachunku osobistego w Banku Handlowym mogą wpłacać gotówkę bezpośrednio w oddziale bankowym lub za pomocą wpłatomatów. Pod koniec sierpnia...

Zamknij