Nowe oddziały – placówki BRE BankuLinki sponsorowane

BRE Bank realizuje strategię rozwoju sieci i w tym celu zidentyfikował pięć nowych lokalizacji. Przeprowadzone badanie pozwoliło zidentyfikować 75 tysięcy firm, które mogą być potencjalnymi klientami korporacyjnymi BRE Banku. Po przeanalizowaniu obrotów tych firm w poszczególnych regionach, bank postanowił rozszerzyć sieć o nowe oddziały korporacyjne w Toruniu i Nowym Sączu. Natomiast w najbliższej przyszłości oddziały zostaną uruchomione w Koszalinie, w Wałbrzychu, a w Warszawie powstanie 4 placówka.

Nowe oddziały w Toruniu i Nowym Sączu będą świadczyły usługi na rzecz podmiotów z sektora MŚP, dużych przedsiębiorstw, korporacji i instytucji. BRE Bank będzie umożliwiał klientom dostęp do szerokiej gamy produktów, a także do komfortowych sal konferencyjnych-na spotkania z kontrahentami i doradcami bankowymi. Bank przygotował również warsztaty i spotkania edukacyjne dla klientów firmowych. BRE Bank posiada obecnie 29 oddziałów korporacyjnych i obsługuje blisko 14 tysięcy klientów-najwięcej w swojej historii. Dzięki badaniom rynku, bank ma pełen obraz specyfiki biznesowej danego regionu i może skutecznie nawiązywać relacje z klientami.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jakich instytucji finansowych nie obejmuje Rekomendacja T?

W 2010 roku skończyły się dobre czasy dla kredytobiorców w Polsce. Bowiem w sierpniu tamtego roku, Komisja Nadzoru Finansowego zaostrzyła...

Zamknij