Notowania giełdowe On-Line 3 w Alior BankuLinki sponsorowane

Klienci Alior Banku mogą skorzystać z nowej aplikacji Notowania On-Line 3 z modułem inwestycyjnym. Została ona udoskonalona, wzbogacona o funkcje, które pozwalają na profesjonalne zarządzanie własnymi decyzjami inwestycyjnymi. Co więcej dają one możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się warunki giełdowe.

Klienci dysponują także nową zakładka o nazwie Inwestycje, która pozwala im składać zlecenia giełdowe z aplikacji, po czym mogą obserwować ich realizację.

Jakie operacje mogą wykonywać klienci za pośrednictwem owej aplikacji? Zlecenia giełdowe, zlecenia bieżące, mogą sprawdzać stan rachunku i monitorować transakcje bieżące, do tego dostają powiadomienia – komunikaty związane ze składanymi dyspozycjami.

Aplikacja umożliwia także śledzenie notowań, ułatwia zawieranie transakcji dzięki zakładce Portfel, która prezentuje notowania papierów wartościowych, które znajdują się na rachunkach brokerskich czy funkcji ‚Śledź kurs’ pozwalającej na aktualizację bieżącego kursu waloru, dzięki czemu wysyłanie zlecenia ogranicza się do jednego kliknięcia.

Klienci, którzy posiadali stara wersję aplikacji, żeby móc korzystać z nowej, muszą najpierw usunąć poprzednią. Plik instalacyjny można znaleźć w zakładce Inwestycje/Informacje w Systemie Bankowości Internetowej Alior Banku, w części Warunki udostępniania. Szczegółowa instrukcję instalacji oraz później obsługi programu można znaleźć w dokumencie opisującym moduł inwestycyjny NOL3.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Produkt strukturyzowany w DnB NORD – ‚NORD 4 aktiva’

DnB NORD umożliwia swoim klientom osiągnięcie jeszcze większych zysków. Tym razem dzięki wprowadzonej na rynek  ofercie o nazwie 'NORD 4...

Zamknij