Nordea Bank otrzymał Certyfikat Programu Inwestor w Kapitał LudzkiLinki sponsorowane

Nordea Bank otrzymał certyfikat, który przyznawany jest instytucjom, które wyróżniają się polityką kadrową i jednocześnie tworzą przyjazne miejsca pracy. Mowa o Certyfikacie Programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Ideą programu było wyrażanie uznania dla organizacji, która wdraża najlepsze, najkorzystniejsze praktyki zarządzania kapitałem ludzkim, rozwiązania służące podnoszeniu kwalifikacji kadry, promuje przyjazną atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną.

Nordea Bank został laureatem certyfikatu już po raz drugi (w kwietniu 2010 roku otrzymał pierwsze wyróżnienie). Certyfikaty wręczane są podczas Kongresu Kadry, czyli największego w branży HR wydarzenia. Zaś przyznawane od ponad 10 lat.

Program Certyfikacyjny Inwestor w Kapitał Ludzki jest organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Ma on honorowy patronat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Co ciekawe każda instytucja, która bierze udział w owym programie otrzymuje raport, który ukazuje prowadzoną przez nią politykę personalną na tle rynku.

Nordea Bank zdaje sobie sprawę z tego, że to ludzie, pracownicy tworzą struktury tej instytucji, dlatego wyznaje politykę, że w centrum wartości banku znajduje się człowiek. Ponadto Nordea stwarza możliwości rozwoju zawodowego pracownikom. W tym roku Bank wdrożył także program ‚Rodzice w Nordea’, zgodnie z którym będzie starał się stworzyć dla osób posiadających dzieci jeszcze dogodniejsze warunki pracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
11 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto młodzieżowe Millennium Bank

Informacje i opinie o kredytach młodzieżowych w banku Millennium Bank S.A. W Polsce w minionym roku było 488 studentów. Sektor...

Zamknij