Nordea Bank – opcje dla klientów korporacyjnychLinki sponsorowane

Wraz z dniem 4 lipca bieżącego roku Bank Nordea wydzielił dla klientów korporacyjnych specjalną sekcje na stronie internetowej. Wykonaniem tego projektu zajęła się firma Blue Services. W zamierzeniu wydzielona zakładka na witrynie internetowej ma podkreślić zaangażowanie banku w świadczenie usług na rzecz korporacji. W wyniku przeprowadzonych badań bank doszedł do wniosku, iż należy rozwijać kontakt z potencjalnymi i obecnymi klientami korporacyjnymi. W tym celu na stronie internetowej zostały umieszczone funkcjonalne formularze kontaktowe np. za pomocą jednego z nich można zadeklarować zainteresowanie danym produktem bankowym.

Usługi korporacyjne przeznaczone są dla firm z rocznym przychodem powyżej 10 milionów złotych. Oferta ta obejmuje takie produkty jak finansowanie rynku nieruchomości, finansowanie inwestycyjne, linie kredytowe oraz produkty skarbowe. Bank Nordea zadbał także o niezbędny dla przedstawicieli korporacji serwis ekonomiczny. Na witrynie internetowej Bank Nordea przedstawił dotychczasowe doświadczenie w realizacji projektów bankowości korporacyjnej(23 znaczące transakcje).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
12 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt hipoteczny dla przedsiębiorców – oferta Pekao Banku Hipotecznego

Specjalnością Pekao Banku Hipotecznego jest finansowanie inwestycji związanych z komercyjnymi nieruchomościami. Oferta „hipoteczna” skierowana jest do podmiotów gospodarczych, działających na...

Zamknij