Najlepszy kredyt na nową ToyotęLinki sponsorowane

Toyota Bank przygotował w okresie letnim atrakcyjną ofertę kredytów na nowe modele Toyoty. Do końca lipca bieżącego roku klienci mogą skorzystać z taniej pożyczki np. na nową Toyotę Auris lub Yaris. Proponowany przez bank kredyt otrzymamy bez prowizji i odsetek. Jest to kupno nowego samochodu w systemie jednoratowym. Na początku wpłacamy 50 lub 60 procent wartości samochodu, a resztę spłacamy po roku lub dwóch latach.

Kolejnym produktem kredytowym, który ułatwia zakup nowego samochodu jest pożyczka „Niska rata”. W tym przypadku właścicielem pojazdu możemy być już po wpłacie 30 procent jego wartości. Następnie w okresie 3 letnim płacimy niskie miesięczne raty kredytowe-w zamian za to ostatnia rata wynosi od 20 do 25 procent wartości samochodu.

To nie jest koniec niespodzianek, gdyż możemy być zwolnieni z płacenia tej ostatniej wysokiej raty. Jeśli po tym okresie 3 letnim zdecydujemy się na wymianę samochodu na nowy to dealer wykupi od nas poprzednie auto po cenie rynkowej, a różnica pomiędzy jego ceną, a ostatnią ratą zostanie odjęta od wartości kupowanego auta-jest to swego rodzaju alternatywa dla leasingu konsumenckiego. Atrakcyjną ofertę Toyota Bank przygotował także dla firm. Chodzi o „Leasing 103 procent”- leasing 2 letni, całkowity koszt leasingu wynosi ok. 3 procent wartości samochodu, wpłata własna 30 procent wartości auta, cena wykupu na koniec leasingu wynosi 16 procent.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
Najlepszy kredyt na nową Toyotę, 9.7 out of 10 based on 3 ratings
1 lipca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Najlepszy kredyt na nową Toyotę

    Toyota to fajne auto. Przystępne cenowo, oszczędne i mało awaryjne. Dlatego jeżdżę nią od wielu lat i pewnie jeszcze trochę pojeżdżę, bo przymierzam się do wymiany samochodu. Tym razem jednak będę musiał skorzystać z kredytu. Czy korzystaliście już z usług Toyota Bank? Możecie coś powiedzieć na temat formalności, jakości itp.?

    Feliks
    4 czerwca 2012 o 14:23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Wyjątkowa w Polbanku

Lokata Wyjątkowa to niewątpliwie depozyt przygotowany z myślą o zamożnych klientach. Minimalna kwota inwestycji w tym przypadku wynosi 100 tysięcy...

Zamknij