Najlepszy bank internetowy w Polsce – konkurs World’s Best Internet Banks 2011Linki sponsorowane

Konkurs „World’s Best Internet Banks” jest organizowany przez specjalistyczny magazyn finansowy Global Finance, który zajmuje się głównie analizami ekonomicznymi oraz publikacją informacji na temat podmiotów gospodarczych i instytucji finansowych z całego świata. Natomiast od ponad 10 lat Global Finance przygotowuje rankingi najlepszych banków z rynków wschodzących (chodzi także o Europę Środkowo-Wschodnią). Zwycięskie banki nagradzane są na podstawie opinii i ocen wysokiej klasy menadżerów oraz doradców bankowych. W najnowszym rankingu banków internetowych zwyciężył BRE Bank.

Uznanie w oczach analityków znalazł zarówno w kategorii bankowości korporacyjnej jak i detalicznej(jako mBank). MBank okazał się także bezkonkurencyjny w Czechach i na Słowacji. Global Finance wyróżnił jeszcze mBank za działania w social media. Bankowość internetowa dla klientów korporacyjnych w BRE Banku odznacza się funkcjonalną platformą internetową, użyciem najnowocześniejszych technologii oraz integracją platformy internetowej z systemami księgowymi klientów. Podmioty mające dostęp do  bankowości internetowej nie muszą się logować do platformy w celu korzystania z usług bankowych. W najbliższym czasie platforma iBRE będzie dostarczać informacji z zakresu ekonomii i gospodarki.

BRE Bank wyróżnił się na rynku skuteczną strategią w pozyskiwaniu klientów on-line, wzrostem liczby użytkowników oraz funkcjonalnością kanału internetowego. Według dyrektora marketingu w mBanku Rafała Borkowskiego dobycie nagrody w kategorii usług detalicznych zarówno w Polsce, Czechach jak i na Słowacji to dowód na, że przyjęty przez bank model innowacyjnej bankowości sprawdza się w różnych szerokościach geograficznych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
3 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
BNP Paribas Bank Polska SA

Podstawowe informacje o banku BNP Paribas. W rozwinięciu prezentujemy główne produkty tej instytucji.

Zamknij