Najlepszy bank dla firmy – 2012 rokLinki sponsorowane

Bank BGŻ otrzymał wyróżnienie w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Bank został doceniony przede wszystkim za szeroki wkład w rozwój segmentu agrobiznesu, w Polsce. Oferta skierowana jest również do sektora ogólnobiznesowego-MŚP. Bank BGŻ wyróżnia się na rynku innowacyjnymi produktami finansowymi, a także ciągłym podnoszeniem standardów obsługi klientów. Przyznana nagroda nie jest przypadkowa. Od wielu lat, Bank BGŻ stawia na partnerstwo biznesowe. Według Bartosza Urbaniaka (dyrektor zarządzający ds. Agrobiznesu i MSP): pozytywne relacje z klientami to najważniejszy cel, który wyznacza strategię działania Banku Gospodarki Żywnościowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
Najlepszy bank dla firmy - 2012 rok, 7.7 out of 10 based on 3 ratings
20 lutego 2012


Podobne


Tagi , , ,


Jedna opinia o Najlepszy bank dla firmy – 2012 rok

  Myślę, że nagroda należała im się bez żadnego „ale”.
  Posiadam gospodarstwo rolne pod Koszalinem, mam jeszcze hodowlę strusi, do tego zajmuję się agroturystyką. Mam tyle różnych rzeczy na głowie i roboty w rękach, że myślenie o finansach w ogóle nie wchodzi w rachubę. Od kilku lat moja firma ma założone konto w BGŻ i przez cały ten czas nie miałem ani jednego powodu, aby narzekać. Nie dość, że wszelkich formalności dokonuję zawsze błyskawicznie, nie muszę stać w kolejkach, przynosić tony papierów do banku i na każdym kroku udowadniać rzeczy niemożliwych, to jeszcze panie w oddziale są tak miłe dla klientów, że aż chce się tam przychodzić. I od razu widać, że ten uśmiech, uprzejmość i miła aparycja nie są wymuszone, więc pewnie pracownicy też są traktowani w należyty sposób – podobnie jak klienci.
  Podoba mi się również system internetowy. Wszystko jest jasne i czytelne, nie muszę nigdzie szukać żadnej zakładki czy podstrony.
  Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom mam więcej czasu, żeby zająć się tym co naprawdę lubię – strusiami i gospodarstwem agroturystycznym.

  Menedżer
  24 maja 2012 o 11:42

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy udzielenie komuś poręczenia przy kredycie jest ryzykowne?

Nie raz stawiani byliśmy w kłopotliwej sytuacji, gdy rodzina lub przyjaciele prosili nas o poręczenie kredytu. Bycie żyrantem to poważna...

Zamknij