Najlepsze konto dla młodzieży



Linki sponsorowane

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim zostało uznane za  najlepszy rachunek dla młodzieży-osób z przedziału wiekowego od 13 do 18 lat. Dodajmy, iż zestawienia dokonał portal ekonomiczny Money.pl. Młodzież w pierwszej kolejności patrzy na wysokość opłaty za prowadzenie konta. Dlatego konto w Banku Śląskim od samego początku zachęca do skorzystania, gdyż jest w pełni darmowe. Młodzież nie zapłaci także za internetowe przelewy oraz karty zbliżeniowe (do czasu uzyskania pełnoletności).

Jak wiadomo, młode osoby przywiązują dużą wagę do gadżetów. Doskonale rozumie to ING Bank Śląski i umożliwia klientom dobór własnego wizerunku karty płatniczej-pierwsza zmiana wizerunku karty jest darmowa.
Szczegóły konta dla młodzieży:
darmowe prowadzenie konta
wszystkie bankomaty w Polsce bezprowizyjne
bezpłatne standardowe przelewy przez internet
darmowe użytkowanie kart płatniczych: Visa zbliżeniowa , Debit MasterCard zbliżeniowa lub K@rta wirtualna ING Visa(warunkiem jest wykonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych na  co najmniej 100 zł)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
13 lutego 2012


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
FM Bank

Informacje i opinie o banku FM Bank FM Bank jest obecny na polskim rynku stosunkowo niedługo . Rozpoczęcie działalności banku...

Zamknij