Najlepsza lokata półroczna w Banku Pocztowym – ranking lokat kwiecień 2011Linki sponsorowane

Według kwietniowego rankingu portalu Bankier.pl, najlepszą lokatą 6 miesięczną w polskim sektorze bankowości jest oferta Banku Pocztowego. Kapitalizacja odsetek w tym produkcie inwestycyjnym następuje każdego dnia i dzięki temu unika się płacenia wysokiego 19 procentowego podatku od zysków kapitałowych (taką możliwość daje korzystne zaokrąglanie podatku do pełnego złotego).

Depozyt półroczny w Banku Pocztowym oprocentowany jest na poziomie 4,81 proc. w skali roku (odpowiednik standardowej lokaty 6 procentowej). W szerokiej ofercie banku znajdują się również inne lokaty z dzienna kapitalizacją odsetek. Mianowicie od 15 kwietnia można założyć internetową lokatę 1 miesięczną z oprocentowaniem 3,70 proc. w stosunku rocznym. Klienci Banku Pocztowego mogą skorzystać także z depozytu 3 miesięcznego (oprocentowanie 3,80 proc-co odpowiada zyskom z lokaty standardowej 4,70 procent w skali rocznej). Wraz z dniem 15 kwietnia Bank Pocztowy zrezygnował z oferowania lokaty terminowej 4 miesięcznej, 1 i 5 miesięcznej lokaty internetowej, 10 dniowej lokaty internetowej oraz 10 MAX w kontach Standard, Nestor i Firmowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
21 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt hipoteczny Kredyt Bank

Jedne banki przedłużają promocje dotyczące kredytów hipotecznych, inne wprowadzają na rynek nowe oferty. Wszystko po to, żeby przyciągnąć jak największą...

Zamknij