Najlepsza karta kredytowa w PolsceLinki sponsorowane

W ostatnim czasie portal finansowy Bankier.pl podjął się przygotowania rankingu najlepszych kart kredytowych w polskim sektorze bankowym. Szczegółowa analiza została przeprowadzona na 30 ofertach. W zestawieniu oceniano głównie następujące parametry kart płatniczych: długość okresu bezodsetkowego, koszty użytkowania „plastiku”, dodatkowe usługi oraz oprocentowanie transakcji. Pierwsze miejsce w rankingu zajęła oferta karty kredytowej w Banku BGŻ- chodzi o kartę wydawaną w międzynarodowym systemie płatniczym MasterCard.

W Banku BGŻ, posiadacze kart kredytowych mogą liczyć na 56- dniowy okres bezodsetkowy. Dodatkowo spłatę wykorzystanego limitu kredytowego można rozłożyć na niskooprocentowane raty. Aktywne korzystanie z karty nagradzane jest częściowym zwrotem za poniesione wydatki-do końca marca br. 5 proc. zwrot za zakupy w wybranych supermarketach i stacjach benzynowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Najlepsza karta kredytowa w Polsce, 8.0 out of 10 based on 1 rating
24 lutego 2012


Podobne


Tagi , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lukas Bank

Informacje i opinie o banku Lukas Bank S.A. Lukas Bank jest bankiem detalicznym, który świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych...

Zamknij