Millennium Bank w komórce – usługa Millenet MobilnyLinki sponsorowane

Od tej pory system bankowości internetowej Millennium Banku jest dostępny także dla użytkowników telefonów komórkowych i dla posiadaczy wszystkich innych urządzeń z przeglądarkami internetowymi. Millenet Mobilny to prosta wersja systemu bankowości internetowej. Natomiast usługi banku są oferowane poprzez 3 kanały dostępu: aplikacja mobilna na telefony z systemem operacyjnym  Android i na iPhone’y, kanał sms-owy, przeglądarka mobilna.

Aby wejść do systemu należy wpisać do przeglądarki jeden z dwóch adresów: m.bankmillennium.pl lub m.millenet.pl. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ono gwarantowane tym, że transmisja danych szyfrowana jest 256-bitowym protokołem SSL. Każda autoryzacja transakcji wychodzących dokonuje się przez hasła sms. Za pomocą mobilnej bankowości dziennie możemy wykonać operacji na łączną kwotę 3 tysięcy złotych.

Przykładowe usługi bankowości mobilnej w Millennium Banku:

śledzenie aktualnej listy rachunków bieżących, oszczędnościowych, lokat terminowych, kart kredytowych i kredytów
przeglądanie szczegółów i historii rachunków bieżących, oszczędnościowych, lokat terminowych oraz kart kredytowych
wykonywanie przelewów między własnymi rachunkami
dokonywanie przelewów krajowych (również do odbiorców zdefiniowanych w systemie Millenet)
doładowywanie telefonów komórkowych
spłatę karty kredytowej
pobieranie pożyczki gotówkowej z karty kredytowej
rozwiązywanie  lokat

Millennium Bank w komórce- usługa Millenet Mobilny

Od tej pory system bankowości internetowej Millennium Banku jest dostępny także dla użytkowników telefonów komórkowych i dla posiadaczy wszystkich innych urządzeń z przeglądarkami internetowymi. Millenet Mobilny to prosta wersja systemu bankowości internetowej. Natomiast usługi banku są oferowane poprzez 3 kanały dostępu: aplikacja mobilna na telefony z systemem operacyjnym Android i na iPhone’y, kanał sms-owy, przeglądarka mobilna. Aby wejść do systemu należy wpisać do przeglądarki jeden z dwóch adresów: m.bankmillennium.pl lub m.millenet.pl. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ono gwarantowane tym, że transmisja danych szyfrowana jest 256-bitowym protokołem SSL. Każda autoryzacja transakcji wychodzących dokonuje się przez hasła sms. Za pomocą mobilnej bankowości dziennie możemy wykonać operacji na łączną kwotę 3 tysięcy złotych.

Przykładowe usługi bankowości mobilnej w Millennium Banku:

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Millennium Bank w komórce - usługa Millenet Mobilny, 7.0 out of 10 based on 3 ratings
25 lipca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Millennium Bank w komórce – usługa Millenet Mobilny

    Bardzo ciekaw jestem ile ludzi tak jak ja ma problem z wejściem na ten serwis dzisiaj. Dobrze, ze się zorientowałem,że to problem z Google. Myślałem, że mają awarię w banku, a to po prostu nie działa wyszukiwanie – coś sie w Google popsuło

    Millenet
    15 maja 2012 o 11:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konta młodzieżowe Multibank

Informacje i opinie o kontach młodzieżowych w Multibanku. Multibank przygotował dla uczniów i studentów do 26 roku życia możliwość korzystania...

Zamknij