Marże kredytów hipotecznych w ING Banku ŚląskimLinki sponsorowane

Wraz z dniem 1 stycznia 2012 roku ING Bank Śląski wprowadza nowe stawki marż przy produktach hipotecznych. ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych wyłącznie w polskiej walucie. Oferta wyróżnia się na rynku dość długim okresem kredytowania-w zależności od potrzeb do 40 lat. W ramach oferty hipotecznej minimalna kwota kredytowania wynosi 40 tysięcy złotych. Natomiast maksymalna kwota uzależniona jest przede wszystkim od aktualnej zdolności kredytowej klienta oraz wartości wkładu własnego i wartości nieruchomości-zabezpieczenia kredytu.

Patrząc na rankingi kredytów hipotecznych to oferta kredyt hipoteczny ING Banku Śląskiego nie należy do najkorzystniejszych. Co więcej wraz z nowym rokiem bank podwyższy niektóre koszty produktów hipotecznych. Najważniejsza zmiana nastąpi w obrębie poziomu marży: podwyższenie marży o 0,15 punktów procentowych przy kredytach hipotecznych oraz przy pożyczkach hipotecznych o 0,25 punktów procentowych. Znacząco powiększy się także koszt aneksu do umowy(ze 100 do 200 zł).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Marże kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim, 9.0 out of 10 based on 1 rating
31 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kto odpowiada za źle wpisany numer bankowy w przelewie?

Składając dyspozycję przelewu, należy wskazać odbiorcę przelewu oraz odpowiedni numer bankowy-zgodny z danymi beneficjenta. Popełniając błąd w tym kroku, przekazywane...

Zamknij