Marta Surowiec kierownikiem zespołu komunikacji w Banku BPHLinki sponsorowane

Dotychczasowym kierownikiem biura prasowego w Banku BPH była Małgorzata Dłubak-wieloletni pracownik banku. Siedmioletni okres jaki spędziła w banku, obfitował w wiele wyzwań i zmian. Na przykład połączenie banku z GE Money Bank, czy przejęcie jego części struktur przez Pekao SA.

Według Małgorzaty Dłubak, poważne zmiany kultury organizacyjnej, z którymi musiała się zmierzyć wzbogaciły jej wiedzę w zakresie bankowości i Public ralations. Wszystkich, których spotkała na swojej drodze zawodowej(dziennikarzy, PR-owców) serdecznie pozdrawia i dziękuję za długoletnią współpracę na łamach serwisu internetowego Prnews.pl.

Z początkiem czerwca nowym kierownikiem zespołu komunikacji Banku BPH zostanie Marta Surowiec. Nowy pracownik w obszarze Public relations doświadczenie zdobywał w komunikacji korporacyjnej i w strategicznym doradztwie PR oraz w relacjach inwestorskich. Między innymi w agencji Sigma International i GE Money Banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Które banki posiadają wpłatomaty?

Wpłatomat to urządzenie, którego funkcjonalność jest odwrotna do doskonale nam znanego bankomatu. Jak sama nazwa wskazuje, wpłatomat przyjmuje wpłaty gotówkowe....

Zamknij