Łukasz Tarnawa Głównym Ekonomistą w BOŚ BankuLinki sponsorowane

Od 1 sierpnia 2011 roku BOŚ Bank może pochwalić się nowym pracownikiem na stanowisku Głównego Ekonomisty i Analityka w Biurze Analiz Makroekonomicznych. Do tej pory Łukasz Tarnawa pracował od 1998 roku w PKO BP i sprawował tam analogiczną funkcję. Pod koniec swojej przygody z PKO BP pełnił obowiązki Dyrektora Departamentu Strategii i Analiz.

Główny Ekonomista BOŚ Banku kształcił się w Szkole Głównej Handlowej i na brytyjskim Uniwersytecie Staffordshire i Derby. Tam uzyskał tytuł magistra ekonomii i finansów. Łukasz Tarnawa napisał kilkadziesiąt publikacji prasowych o tematyce makroekonomicznej. Jest on często nagradzany w konkursie Narodowego Banku Polskiego i „Rzeczpospolitej”na najlepszego Analityka Makroekonomicznego. Na przykład w 2010 roku zdobył pierwsze miejsce w kategorii prognoz inwestycji. Głównym zajęciem Łukasza Tarnawy w BOŚ Banku będzie przygotowywanie analiz makroekonomicznych na potrzeby wewnętrzne banku i dla klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
3 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bank Pocztowy wprowadza zmiany w Taryfie Opłat i Prowizji, nowe ceny, regulamin

Bank Pocztowy wprowadził zmiany do Tabeli Opłat i Prowizji, które obowiązują od 1 kwietnia. Zmianie uległ także Regulamin Pocztowych Kont...

Zamknij