Loteria w bankomatach Euronet – 100 zł gratis za wypłaty gotówkiLinki sponsorowane

Euronet przygotował promocję dla klientów wypłacających gotówkę z bankomatów. Mianowicie co trzytysięczny klient podczas wypłaty otrzyma 100 zł gratis. Siec bankomatowa zachęca do wzięcia udziału w loterii na ekranach urządzeń wypłacających gotówkę. Z promocji można skorzystać od 2 maja br. do końca czerwca 2011 roku. Do udziału w loterii zaliczane są tylko jednorazowe wypłaty w kwotach: 50 lub 100 zł.

Loteria sieci Euronet uderza trochę w koszty użytkowania maszyn przez banki. Bowiem od każdej wypłaty banki płacą właścicielowi określoną prowizję. Na przykład dokonanie 4 wypłat po 50 zł to koszt dla banku w wysokości 6 zł. Natomiast w przypadku jednorazowej 200 zł wypłaty bank zapłaci tylko 1,5 zł na rzecz właściciela urządzenia. Należy się spodziewać reakcji banków: wprowadzenie dziennych limitów wypłat lub darmowe korzystanie z bankomatów tylko w przypadku pobieranych dużych kwot gotówki. Według firmy Euronet do 25 maja br. w loterii wygrały już 42 osoby. Euronet wyda na nagrody ok. 220 tysięcy złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
26 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata bez podatku Belki w PKO BP

Nadal nie wiadomo kiedy Ministerstwo Finansów zniesie dotychczasowe regulacje podatkowe, które pozwalają na niepłacenie podatku od zysków kapitałowych. Do 30...

Zamknij