Loteria ‚KartoMania’ w mBankuLinki sponsorowane

Banki coraz częściej, razem z organizacjami kartowymi organizują konkursy, w których nagrody wygrywają ich klienci. Najczęściej jest to po prostu sposób, który ma ich nakłonić do płacenia za zakupy bez użycia gotówki lecz przy pomocy karty.

W mBanku rozpoczęła się właśnie trzecia edycja loterii o nawie KartoMania, w której za każde wydane 5 zł bank przyznaje jeden los, a ten bierze udział w losowaniu nagród. Dwa losy można uzyskać jeśli dokona się transakcji w technologii zbliżeniowej PayPass (MasterCard) lub PayWave (Visa) albo wykorzysta Visę CashBack.

Żeby wziąć udział w loterii należy się zarejestrować na stronie mBanku. Czasu jest sporo, bowiem loteria trwa do 12 lipca. Co można wygrać? Samochód, który jest nagrodą główną, ponadto konsole do gier, netbooki, dyski przenośne. Ciekawe czy ta edycja także przyciągnie tak dużą ilość osób. W poprzednich udział wzięło ponad 100 tys. klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Koszty korzystania z karty bankomatowej za granicą

Banki coraz częściej oferują klientom darmowe karty płatnicze. Nie chodzi tu tylko o bezpłatne prowadzenie. Dzisiaj większość „plastików” daje możliwość...

Zamknij