Lokaty gwarantowane w Idea Bank – sposób na podatek BelkiLinki sponsorowane

Minister Rostowski zapowiedział koniec lokat anty podatkowych. Od lipca znikną one z oferty banków. Dlatego też teraz starają się one przekonać Polaków do inwestowania właśnie w nie, bo to już ostatni gwizdek, żeby nie płacić podatku Belki od odsetek wypracowanych przez nasze oszczędności.

Tymczasem Idea Bank poszedł o krok dalej i zamierza wprowadzić na rynek Lokatę Gwarantowaną, dzięki której nie trzeba będzie się martwić o zmiany, które szykują się w przepisach podatkowych, a oprocentowanie będzie niezwykle kuszące. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy będą mieli zagwarantowane stałe oprocentowanie na poziomie 4,85% (co daje 6% w skali roku na tradycyjnej lokacie), z dzienną kapitalizacją odsetek.

Jak to będzie działać? Otóż Idea Bank zobowiązuje się, że po zmianie przepisów ordynacji podatkowej, które dotyczą zaokrąglania do pełnych złotych podniesie oprocentowanie lokaty do wysokości właśnie 6% w skali roku. Tym samym klient nic nie straci, jeśli już teraz założy Lokatę Gwarantowaną. Jaki jest czas, na który można ją założyć? Otóż dość długi, bo wynosi 12, 24, 36 miesięcy. Minimalna wpłata – 1 tys. złotych. Założenie lokaty jest bardzo proste, przebiega szybko i sprawnie. Nie trzeba zakładać konta w banku. Wystarczy wypełnić ankietę online. Do lokaty ma się stały dostęp dzięki systemowi bankowości internetowej znajdującej się na stronie www.ideabank.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)
Lokaty gwarantowane w Idea Bank - sposób na podatek Belki, 4.5 out of 10 based on 4 ratings
3 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Lokaty gwarantowane w Idea Bank – sposób na podatek Belki

    Idea bank jeśli chodzi o założenie lokata z kupnem to jedną wielka porażka. Od 10 maja 2012 chciałem założyć tą lokatę trwało to do 15 maja 2012 i zrezygnowałem ponieważ bank nie przesłał na mojego emaila nr rachunku na który mam przelać środki mimo moich licznych monitów. Ten bank posiada niekompetentną kadrę pracowników ķtórzy wręcz opresją klientów. Życzę dalszych takich działań temu bankowi a pójdzie z torbami. Przestrzegam wszystkich przyszłych klientów którzy chcą założyć lokatę szkoda zdrowia bo tylko same nerwy.

    lokata z kuponem
    16 maja 2012 o 11:33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Wyjątkowa w Polbanku

Lokata Wyjątkowa to niewątpliwie depozyt przygotowany z myślą o zamożnych klientach. Minimalna kwota inwestycji w tym przypadku wynosi 100 tysięcy...

Zamknij