Lokata z funduszem w PKO BPLinki sponsorowane

PKO BP w swojej ofercie produktów oszczędnościowych umożliwia pomnażanie pieniędzy poprzez tradycyjne lokaty terminowe, konta oszczędnościowe w walutach obcych i PLN, produkty ustrukturyzowane oraz nowoczesne książeczki mieszkaniowe. Połączenie rachunku bankowego z rachunkiem maklerskim, pozwala na aktywne uczestnictwo klientów w sesjach Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dzięki bankowości internetowej iPKO , klienci banku mogą inwestować w fundusze. Inwestycja w fundusze nie musi wymagać fachowej wiedzy dotyczącej tych instrumentów. PKO BP oferuję Lokatę z Funduszem. Jest to produkt zaspakajający potrzeby najbardziej wymagających klientów. Połowa środków pieniężnych deponowana jest na lokacie terminowej (12 miesięczna lokata- 6,66 % w skali roku, 6 miesięczna lokata- 5,55 % w skali roku), druga połowa środków przeznaczona jest na wybrany przez klienta subfundusz (PKO Zrównoważonego Plus albo PKO Akcji Plus ). Zysk z funduszy może powiększyć gwarantowaną stopę zwrotu z lokaty terminowej.

Lokata z funduszem – główne cechy:

– minimalna kwota wpłaty wynosi 2 tysiące złotych
– produkt dostępny do 31 grudnia 2011 roku
– brak opłaty za odkupienie jednostek uczestnictwa w funduszu
– oprocentowanie części depozytowej: 12 miesięczna lokata- 6,66 % w skali roku, 6 miesięczna lokata- 5,55 % w skali roku
– subfundusz PKO Zrównoważony Plus ( inwestowanie w bezpieczne instrumenty finansowe: bony skarbowe, obligacje oraz w akcje najlepszych spółek giełdowych)
– subfundusz PKO Akcji Plus ( inwestowanie przede wszystkim w akcje wyselekcjonowanych spółek giełdowych- produkt odpowiedni dla inwestorów akceptujących większe ryzyko)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
Lokata z funduszem w PKO BP, 6.0 out of 10 based on 2 ratings
6 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Lokata z funduszem w PKO BP

    Nie jest to zbyt bezpieczna inwestycja, gdyż cały wypracowany (gwarantowany) zysk w części depozytowej można stracić na inwestycji w akcje. Z drugiej strony nie ma ponadprzeciętnych zwrotów bez ryzyka….

    mikołaj
    7 kwietnia 2011 o 20:34

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Commerzbank AG

Commerzbank został założony przez niemieckich kupców 26 lutego 1870 roku w Hamburgu. Obecnie jest to drugi co do wielkości bank...

Zamknij