Lokata strukturyzowana w PKO BP – zarabianie na kursie Złotego do EuroLinki sponsorowane

PKO BP przygotował dla klientów bankowości osobistej i prywatnej doskonale znaną na rynku lokatę strukturyzowaną. Produkt oparty jest o instrument bazowy-kurs EUR/PLN. Minimalna wpłata w przypadku tej inwestycji wynosi 10 tysięcy złotych. Lokatę można otworzyć we wszystkich oddziałach banku. Bank wyznaczył 6 okresów subskrypcji-zapisy będą trwały od 11 lipca bieżącego roku do 16 grudnia 2011. Podczas tego okresu środki pieniężne zarezerwowane na poczet tej inwestycji będą oprocentowane na 3 proc. w skali rocznej. Decydując się na lokatę otrzymamy kupon za okres umowny(6 miesięcy)w wysokości od 4 do 5 procent-licząc w skali roku od 8 do 10 procent). Klienci mają do wyboru 3 warianty tej lokaty strukturyzowanej:

I wariant(oczekiwanie wzrostu kursu EUR/PLN-osłabienie się złotówki)

Jeśli w danym dniu obserwacji kurs EUR/PLN będzie wyższy od kursu w dniu referencyjnym o 7-15 groszy to otrzymamy zysk w wysokości od 4 do 5 procent za okres półroczny, w przeciwnym razie otrzymamy 100 procentowy zwrot środków.

II wariant(oczekiwanie spadku kursu EUR/PLN-umocnienie się złotówki)

Jeśli w danym dniu obserwacji kurs EUR/PLN będzie niższy od kursu w dniu referencyjnym o 7-15 groszy to otrzymamy zysk w wysokości od 4 do 5 procent za okres półroczny, w przeciwnym razie otrzymamy 100 procentowy zwrot środków.

III wariant(oczekiwanie stabilizacji złotówki)

Jeśli w danym dniu obserwacji kurs EUR/PLN będzie się mieścił w przedziale (+/-) 7-15 groszy w stosunku do kursu w dniu referencyjnym to otrzymamy zysk w wysokości od 4 do 5 procent za okres półroczny, w przeciwnym razie otrzymamy 100 procentowy zwrot środków.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Lokata strukturyzowana w PKO BP - zarabianie na kursie Złotego do Euro, 1.0 out of 10 based on 1 rating
30 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Akcje Banku Pocztowego – oferta publiczna w II połowie 2011

O tym, że Bank Pocztowy chce zadebiutować na Warszawskiej Giełdzie Papierów wartościowych dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego roku. Bank planuje...

Zamknij