Lokata strukturyzowana w mBanku ZŁoty Kurs – kiedy złotówka wzmocni się wobec FrankaLinki sponsorowane

Rozpoczęła się subskrypcja nowej lokaty strukturyzowanej w mBanku-Złoty Kurs. Zapisy na produkt inwestycyjny potrwają do 2 sierpnia 2011 roku. Potencjalni nabywcy nie poniosą żadnej opłaty za uruchomienie i zarządzanie lokatą, a  minimalny wkład wynosi jedynie tysiąc złotych. Jest to bezpieczna inwestycja, gdyż bank gwarantuje 100 procentowy zwrot kapitału.

Lokata oparta jest o kurs CHF/PLN. Kurs franka szwajcarskiego w ostatnim czasie należy do najbardziej śledzonych przez Polaków. Posiadacze kredytów hipotecznych w tej walucie nie mają łatwego życia. Wzrost kursu franka szwajcarskiego sprawił, iż zadłużenie tych osób znacząco wzrosło. W obliczu kryzysu finansów publicznych w Strefie Euro, frank szwajcarski uchodzi za walutę bezpieczną i właśnie tam  inwestorzy przenoszą swój kapitał. To sprawia, że waluta szwajcarska umacnia się wobec euro i złotówki.

Ekonomiści twierdzą, że po uspokojeniu się atmosfery na rynku globalnym kurs franka powróci do stabilizacji. W przypadku, gdy polska waluta umocni się względem franka szwajcarskiego to dzięki 12 miesięcznej lokacie zarobimy od 8,2 do 8,6 procent w skali rocznej. Wypłata zysku uzależniona jest od kursu CHF/PLN w okresie od 3 sierpnia 2011 do 31 lipca 2012 roku. Ostateczne oprocentowanie zostanie ustalone w dniu otwarcia lokaty, a brany pod uwagę kurs CHF/PLN będzie ustalany na fixingu NBP.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Promocyjny kredyt hipoteczny w PKO BP: 15 -16 grudnia 2011

W dniach od 15 do 16 grudnia bieżącego roku odbędą się Dni Otwarte Kredytów Hipotecznych w Banku PKO BP. W...

Zamknij