Lokata strukturyzowana w Kredyt Banku – zysk w zależności od kursu CHF/PLNLinki sponsorowane

Prezentujemy Wam kolejny produkt inwestycyjny z cyklu lokat strukturyzowanych. Ostatnio pojawiające się lokaty strukturyzowane na rynku oparte są o kurs CHF/PLN. Dawno już żadna waluta na rynku nie wywoływała tyle emocji co frank szwajcarski. Widać, że banki dbają o to by nie pozostawała ona w cieniu. Tym razem dzięki frankowi szwajcarskiemu Kredyt Bank daje możliwość pomnożenia kapitału nawet 18 procent w skali roku.

Nowy produkt inwestycyjny Kredyt Banku to połączenie tradycyjnej lokaty terminowej z kilkoma instrumentami walutowymi typu Euro Digital Range. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, zysk uzyskamy w zależności od kursu CHF/PLN według NBP w dniu 15 lutego 2012 roku. Zapisy na lokatę zakończą się 11 sierpnia 2011 roku, a minimalny wkład inwestycyjny wynosi 5 tysięcy złotych. Zdeponowane przez nas środki pieniężne na pół roku objęte są 100 procentową ochroną bankową.

Potencjalne zyski w zależności od wysokości kursu CHF/PLN:

-(3,00 – 3,20):  klient otrzyma odsetki w wysokości 18 proc.
– <3,20 – 3,40): klient otrzyma odsetki w wysokości 12 proc.
– <3,40 – 3,50): klient otrzyma odsetki w wysokości 7 proc.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
9 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Które banki sprzedają najwięcej kredytów hipotecznych?

W czerwcu bieżącego roku nastąpił wzrost liczby rozpoczynających się budów-ponad 10 procent w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Natomiast...

Zamknij