Lokata strukturyzowana w Kredyt Banku – zapisy do 3 czerwcaLinki sponsorowane

Kredyt Bank planuje w 2011 roku zaoferować klientom 24 lokaty strukturyzowane. Od 31 maja do 2 czerwca bieżącego roku trwa subskrypcja na 11 z 24 zaplanowanych struktur. Bank oferuje produkt inwestycyjny, który jest połączeniem tradycyjnej lokaty i kontraktu opcyjnego na instrument bazowy, którym jest kurs EUR/PLN- notowany na rynku międzybankowym w notowaniach ciągłych.

Inwestycja oparta jest o strategię Duble No Touch. Według tej opcji bank wypłaci zysk, jeśli kurs EUR/PLN będzie się mieścił w ustalonym wcześniej przedziale kursowym. W innym przypadku, klient otrzyma 100 procentowy zwrot zainwestowanego kapitału.

Kredyt Bank ustalił przedział instrumentu bazowego w okresie trwania lokaty(od 3.06.2011 do 1.12.2011) w wysokości 3,72-4,22. Inwestując w tą „strukturę” możemy zyskać maksymalnie 8,5 procent w skali rocznej. Minimalna wielkość inwestycji wynosi 10 tys. zł, a umowa Lokaty ustrukturyzowanej zawierana jest na sześć miesięcy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bogusław Grabowski – Kandydaci na szefa Komisji Nadzoru Finansowego

Kadencja dotychczasowego szefa Komisji Nadzoru Finansowego mija 4 października bieżącego roku. Serwis internetowy Parkiet.com podał do wiadomości, iż poważnym kandydatem...

Zamknij