Lokata strukturyzowana Kredyt Bank – XXII edycjaLinki sponsorowane

Kredyt Bank rozpoczął XXII edycję lokaty strukturyzowanej. Poprzednie lata pozwoliły klientom uzyskać wysokie zyski, dlatego też jej popularność nie spada, ale z roku na rok rośnie. Tym razem lokata strukturyzowana w złotych oparta jest o konstrukcję ‚Double No Touch’. Inwestorzy mogą zarobić na niej 8% z zainwestowanych pieniędzy.

Wszystko zależy od tego, jak notowany będzie kurs EUR/PLN na rynku międzybankowym. Wg Reuters kurs ten pozostanie wewnątrz przedziału kursowego 3,70 – 4,20 przez cały okres trwania obserwacji, czyli między 22.04.2011 a 20.10.2011.

Lokata strukturyzowana zakładana jest na okres sześciu miesięcy. Minimalna kwota jest dość wysoka, bowiem wynosi 10 tysięcy złotych. Warto jednakże wiedzieć, że kapitał klientów banku jest całkowicie chroniony.

W przypadku braku zysków zostanie od w 100% zwrócony. Dlatego też owa lokata jest dobrą propozycją dla tych wszystkich klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, chcą chronić swoje oszczędności.

Wszystkie lokaty strukturyzowane, których edycje zakończyły się w tym roku, a było ich 9, przyniosły klientom Kredyt Banku oczekiwany 8% zysk.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
21 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kiedy można odstąpić od kredytu?

Każda umowa w banku, bądź regulamin jest napisany trudnym i prawniczym językiem. Uniemożliwia to często przeciętnemu Polakowi zrozumienie wszystkich warunków...

Zamknij