Lokata na Dzień Dobry BOŚ Bank – odsetki z góry

BOŚ Bank zamierza przyciągnąć klientów Lokatą na Dzień Dobry, dzięki której odsetki wypłacane są w chwili, kiedy klient zakłada lokatę. Nie stanowi ona jakiejś nowości, bowiem jest dostępna w ofercie już od 2009 roku. Jednakże do tej pory można było założyć ją tylko na 3 lub 6 miesięcy. Podczas gdy teraz także na 9 miesięcy!
Jakie oprocentowanie oferuje BOŚ Bank na owej lokacie? Śmiało można stwierdzić, że całkiem niezłe, bo 5,8% w skali roku. Kwota minimalna, która jest potrzebna do założenia lokaty wynosi 1 tysiąc złotych.

Ci, którzy nie lubią czekać na zyski do czasu zakończenia lokaty powinni taką możliwość rozważyć. Tym bardziej, że oprocentowanie jest naprawdę atrakcyjne.

Osoby, które myślą o tym, żeby zgarnąć tylko zyski z lokaty muszą wiedzieć, że bank zabezpieczył się przed takimi działaniami. Jeśli lokata zostanie zerwana przez terminem BOŚ Bank nie zwróci kapitału w całości – pomniejszy go o odsetki, które zostały wypłacone klientowi w dniu, w którym zakładał Lokatę na Dzień Dobry.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv