Lokata inwestycyjna w Deutsche Banku – nowy produkt inwestycyjnyLinki sponsorowane

Banki przyciągają swoich klientów najróżniejszymi promocjami. Niestety zazwyczaj łączą się z nimi haczyki, których nieświadomi klienci nie widzą. Dlatego warto zastanowić się za wsze, co kryje się za dobrą ofertą banku. Czy to aby na pewno tylko dobra wola inwestycji finansowej, czy może chce ona na nas zarobić?

Deutsche Bank reklamuje nowy produkt inwestycyjny, którym zamierza podbić serca klientów. Oferuje im bowiem na lokacie trzymiesięcznej 20%. Promocja trwa do 29 kwietnia.

Niestety nie jest to lokata standardowa, ale produkt inwestycyjny. Deutsche Bank oferuje trzy takie produkty z linii db Inwestuj w Przyszłość, mianowicie Pasję Oszczędzania, Aktywne Oszczędzanie oraz Stabilny Wzrost.

Klienci mogą skorzystać z promocji jeśli złożą deklarację o przystąpieniu do ubezpieczenia, opłacą wymagane składki, wskażą roczną częstotliwość opłacania składek oraz zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową.

Warto wiedzieć, że oprocentowanie lokaty wynosi 20% i jest stałe. Lokata zakładana jest na okres trzech miesięcy i nie jest odnawialna. Minimalna kwota inwestycji wynosi 2 tysiące złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
21 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt w rachunku bieżącym dla firm Getin Bank

Informacje i opinie o kredytach w rachunku bieżącym dla firm w banku Getin Bank Podstawową zasadą skutecznego zarządzania w firmie...

Zamknij