Lokata bez podatku Belki w Toyota BankLinki sponsorowane

Toyota Bank niedawno ruszył z kampanią reklamową swojego Planu Depozytowego +19. Jest to filmik mający na celu zachęcenie do inwestycji krótkoterminowych. Plan Depozytowy +19 jest to lokata, którą możemy założyć w trzech różnych wersjach.

Własne środki możemy ulokować na okres jednego (4% w skali roku), dwóch (4,4% w skali roku) lub trzech dni (4,6% w skali roku). Minimalna kwota jaką możemy zainwestować w powyższe lokaty to 5 tys. zł. Nie ma górnego progu inwestycji jednak jeśli chcemy uniknąć zapłacenia podatku Belki to warto wiedzieć jakie maksymalne sumy nas od tego uchronią. Chodzi o to, aby jednorazowe odsetki nie przekroczyły sumy 2,49 zł ponieważ wtedy podatek wynosi mniej niż 50 gr i zgodnie z przepisami jest zaokrąglany do zera. Tak więc przy lokacie jednodniowej uważajmy żeby nie wpłacić więcej niż 22,7 tys zł, przy dwudniowej 10,18 tys. zł, a przy trzydniowej nie przekroczmy 6,4 tys. zł.

Wyglądający atrakcyjnie produkt dostępny jest niestety tylko dla klientów Toyota Bank. Z lokat można skorzystać tylko poprzez założenie dostępu do  systemu bankowości elektronicznej banku. Oczywiście wszystkie trzy lokaty są automatycznie odnawialne i nie musimy pilnować ręcznego przedłużania lokat. Posiadając konto internetowe w Toyota Bank możemy takie lokaty zakłądać bez wizyty w banku. Jedną z dodatkowych korzyści przy zakładaniu lokat w powyższym planie jest możliwość zwrotu 1, 2, 3 lub 4 proc. pieniędzy wydanych na zakupy dokonane kartą Toyota Bank za paliwo lub w wskazanych punktach handlowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
16 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
neoBank

Informacje i opinie o banku neoBank Początek neoBanku datuje się na 2008 rok. Wówczas stał się on oznaczeniem usług bankowości...

Zamknij