Kupon promocyjny w Fakcie na kredyt gotówkowy w Invest BankuLinki sponsorowane

Nietypowa promocja usług finansowych czeka na czytelników Faktu. Mianowicie 9 września bieżącego roku w ogólnopolskim wydaniu gazety Fakt, znajdzie się specjalny kupon promocyjny kredytu gotówkowego. Będzie on uprawniał posiadaczy do otrzymania kredytu gotówkowego w Invest Banku na promocyjnych warunkach. Więcej o tej promocji można się dowiedzieć w aktualnych wydaniach Faktu, Faktu TV, Gwiazdy oraz Przeglądu Sportowego i Magazynu Sportowego. O akcji promocyjnej Invest Banku usłyszymy również w takich stacjach radiowych jak: Radio dla Ciebie, Złote Przeboje, RMF FM oraz Radio ZET. Jednak szczegóły oferty kredytowej Invest Banku poznamy dopiero w dniu 9 września br.

Napisz ciekawą invest bank opinie

Z tego co udało nam się dowiedzieć to dany kredyt będzie udzielany bez prowizji, a kupon z gazety będzie ważny do końca września. Posiadacze kuponu będą mieli możliwość skorzystania z obcego finansowania w każdym oddziale Invest Banku, w autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i w innych placówkach partnerskich.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karty płatnicze Eurobank

Informacje i opinie o kartach płatniczych w banku Euro Bank S.A. Przewaga konkurencyjna  Eurobanku budowana jest również przez wydawanie kart...

Zamknij