Kredyty online w Multibanku – gotówkowe, odnawialne, na karcie



Linki sponsorowane

Klienci MultiBanku, którzy aktywnie korzystają z jego usług mogą zawierać umowę na kredyt konsumpcyjny on-line. Nie muszą wcześniej podpisywać z bankiem umowy ramowej. Klienci po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej widzą kwotę jaką bank może im pożyczyć, albo w postaci karty kredytowej, albo też kredytu gotówkowego czy odnawialnego.

Dotychczas tylko Ci klienci, którzy mieli podpisaną z MultiBankiem umowę o świadczenie usług bankowych, czyli tak zwaną umowę ramową mogli otrzymać kredyt za pośrednictwem systemu transakcyjnego, czyli tak naprawdę wejść w posiadanie gotówki w ciągu kilkunastu minut.

Od teraz bank umożliwia to także swoim stałym klientom. Co więcej nie ma juz konieczności podpisywania owej umowy ramowej. MultiBank liczy na wzrost sprzedaży kredytów niehipotecznych, dlatego tak ważne sa kolejne uproszczenia.

Tym bardziej, że kredyty udzielane za pośrednictwem systemu bankowości internetowej sa równie bezpieczne przecież jak te otrzymane w placówce banku. Zasady ich przyznawania są regulowane przez przepisy prawa. Klient, który wnioskuje o kredyt on-line ma takie same prawa jak ten podpisujący umowę na papierze.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Kredyty online w Multibanku - gotówkowe, odnawialne, na karcie, 9.5 out of 10 based on 2 ratings
23 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Kredyty online w Multibanku – gotówkowe, odnawialne, na karcie

    Dobrze, że banki rozluźniają coraz bardziej warunki udzielania kredytów. Chodzi mi przede wszystkim o formalności. Nikt przecież nie lubi zbierać nieskończonej liczby dokumentów i na każdym kroku udowadniać, że będzie dobrym klientem, a na dodatek stałym i lojalnym klientem, który poza kredytem będzie korzystał z wielu innych usług danego banku. Takich „lojalek” chyba nie lubię najbardziej.

    Marek Kraków
    27 czerwca 2012 o 08:41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nie spłacam kredytu – czy mogę wyjechać za granicę?

Osoba nie mająca uregulowanych zobowiązań finansowych, staje się dłużnikiem. Po trafieniu na czarną listę Biura Informacji Kredytowej na pewno już...

Zamknij