Pośrednictwo kredytów hipotecznych – Citi Handlowy z Open FinanceLinki sponsorowane

Od kwietnia bieżącego roku Citi Handlowy rozpoczął współpracę z jedną  z największych firm doradztwa finansowego w Polsce – Open Finance. Jest to wynik realizacji celu strategicznego banku, który zakłada zwiększenie wolumenu sprzedaży produktów hipotecznych. Od tej pory kredyty i pożyczki hipoteczne Citi Handlowego będą sprzedawane przez nowe kanały dystrybucyjne  firmy Open Finance, która skupia ponad 700 doradców finansowych.

Kredyt hipoteczny w Banku Handlowym można wziąć na zakup domu oddanego do użytku lub mieszkania. W przypadku mieszkania deweloperskiego to bank kredytuje taki zakup jeśli inwestycja zostanie ukończona w przeciągu 12 miesięcy od okresu wnioskowania o wsparcie kredytowe. Maksymalna wielkość kredytu hipotecznego wynosi 90 procent wartości nieruchomości, a okres kredytowania trwa maksymalnie 35 lat. Natomiast jeśli chodzi o poziom marży to jest ona uzależniona od wskaźnika LtV( stosunek wielkości kredytowania do wartości nieruchomości). Minimalna wielkość marży dla kredytu hipotecznego wynosi 1 procent. Kolejnym produktem, który będzie sprzedawany za pomocą doradców finansowych Open Finance to pożyczka hipoteczna na dowolny cel-również na konsolidację innych zobowiązań. Pożyczka ta może wynieść maksymalnie 70 procent wartości nieruchomości-najniższa marża  dla pożyczki hipotecznej wynosi 2,6 procent.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Pośrednictwo kredytów hipotecznych - Citi Handlowy z Open Finance, 6.0 out of 10 based on 1 rating
29 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Leasing na Opla – oferta Millennium Banku

Millennium Bank ruszył z jesienną promocją leasingu na samochody bardzo popularnych w Polsce marek. Między innymi Opel, Skoda, Fiat, Peugeot...

Zamknij