Kredyty dla firm online w ING Bank Śląski – Direct Business CreditLinki sponsorowane

Firmy mogą składać wniosek o kredyt on-line, bowiem ING Bank Śląski udostępnił aplikację o nazwie ING Direct Business Credit. Dzięki niej można dopasować ofertę do swoich potrzeb finansowych, wyliczyć zdolność kredytową i właśnie złożyć wniosek za pośrednictwem Internetu. Jest to pierwsza tego typu aplikacja na polskim rynku.

ING Bank Śląski podkreśla na każdym kroku jak ważną rolę w dzisiejszej bankowości pełni Internet. Dlatego też swoim klientom proponuje nowe rozwiązania oparte właśnie o ten środek masowego przekazu. Internet stanowi podstawowy kanał dla codziennej bankowości, nie tylko w przypadku klientów indywidualnych, ale i korporacyjnych.

ING Direct Business Credit umożliwia:

1. dobór produktu, który będzie dopasowany do potrzeb klienta – wystarczy, że klient udzieli odpowiedzi na trzy pytania,
2. symulację zdolności kredytowej – klient po wprowadzeniu danych identyfikacyjnych oraz finansowych może zapoznać się ze wstępną kalkulacją zdolności kredytowej bez ponoszenia dodatkowych opłat,
3. złożenie wniosku o produkt kredytowy on-line.

Następnie klient otrzymuje od banku informacje dotyczącą dokumentów, jakie ma przygotować. Doradca z banku skontaktuje się z klientem w ciągu 48 godzin i ustali termin spotkania, podczas którego zostaną ustalone szczegóły procesu kredytowego.

Wnioski, które zostaną złożone tą drogą objęte zostaną promocyjną ofertą, a klienci nie będą musieli płacić prowizji od rozpatrzenia wniosku o produkt kredytowy (podczas, gdy standardowa prowizja wynosi 0,2%). Co więcej kwota prowizji z tytułu przyznania kredytu będzie niższa o 0,8% (normalnie wynosi 1,8%).

Dla kogo ING Direct Business Credit? Oferta skierowana jest dla firm i  osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, jawnych, partnerskich oraz j.s.t. z rocznymi przychodami netto powyżej 1,2 mln EUR.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepszy bank dla firmy – 2012 rok

Bank BGŻ otrzymał wyróżnienie w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Bank został doceniony przede wszystkim za szeroki wkład w rozwój...

Zamknij