Kredyt samochodowy bez odsetek w Toyota Bank – promocjaLinki sponsorowane

Toyota Motor Poland oraz Toyota Bank wspólnie przygotowały ofertę o nazwie Wielkie Otwarcie Miesiąca Premium. Klienci, którzy do końca marca kupią samochód owej marki w wersji Premium będą mogli cieszyć się z prestiżowego wyposażenia za połowę jego wartości.

Do tego Toyota Bank ułatwi klientom zakup takiego samochodu, bowiem przygotowała ofertę atrakcyjnego kredytu samochodowego bez odsetek. Leasing w przypadku osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą wynosi tylko 101%.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z owej promocyjnej oferty? Po pierwsze, jak już wspomniano trzeba zdecydować się na zakup samochodu marki Toyota do końca marca. Tym samym należy wpłacić 35% jego wartości. Okres kredytowania wynosi 36 miesięcy.

Toyota Bank po raz kolejny udowadnia klientom, że posiada niezwykle atrakcyjne kredyty samochodowe, aż szkoda byłoby z takiej promocji nie skorzystać. Dlatego jeśli tylko ktoś z Was myśli o zakupie nowego samochodu, do tego marki Toyota, w wersji Premium to czekają na niego tylko dobre informacje. Wystarczy, ze decyzję o zakupie podejmie do końca tego miesiąca.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)
Kredyt samochodowy bez odsetek w Toyota Bank - promocja, 5.0 out of 10 based on 2 ratings
9 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Kredyt samochodowy bez odsetek w Toyota Bank – promocja

    Od wielu lat jeżdżę Toyotą i raczej nie wyobrażam sobie zmiany na coś innego. Przy najbliższej wymianie auta będę musiał zainteresować się ofertą tego banku – wygląda zachęcająco, a poza tym wszystko zostaje „w rodzinie”

    Mirek
    4 czerwca 2012 o 14:18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Private banking BRE Bank SA

Informacje i opinie o private banking w banku BRE Bank S.A. Sektor bankowości prywatnej na rynkach światowych, określany mianem private...

Zamknij