Kredyt na finansowanie działalności rolniczej w BGŻLinki sponsorowane

6 kwietnia 2011 roku , Bank Gospodarki Żywnościowej rozpoczął kampanię reklamową nowego kredytu Formuła Agro. Kampania będzie trwała do 30 maja br. Strategia marketingowa tych działań polega na wykorzystaniu narzędzi ATL.  Kampania będzie prezentowana w mediach masowego przekazu- w telewizji, radiu, prasie branżowej oraz w Internecie. 

Dodatkowo reklama Kredytu Formuła Agro będzie obecna na banerach przed wybranymi giełdami towarowymi. Autorem projektu jest agencja reklamowa Grandes Kochonos. Bank wyszedł na przeciw klientom potrzebującym szybkich i łatwych źródeł finansowania działalności rolniczej.  Nowy kredyt w BGŻ przeznaczony jest na finansowanie działalności wytwórczej w rolnictwie. Niezbędnym warunkiem udzielenia przez bank tego finansowania obcego jest dokument potwierdzający posiadanie gospodarstwa rolnego.

Formuła Agro- do 50 tysięcy złotych:

– wyznaczanie zdolności kredytowej na podstawie deklaracji klienta
– kwota kredytu do 40 procent deklarowanych wpływów
– brak wizytacji w gospodarstwie
– zabezpieczenie kredytu ( wpływy na rachunek bieżący)
* w przypadku kredytowania do 250 tysięcy złotych, bank w ocenie zdolności kredytowej  wymaga udokumentowanych średniomiesięcznych wpływów na rachunek klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie inwestycyjne „Zainwestuj w złoto” – oferta Alior Banku

Oprócz standardowych inwestycji takich jak lokaty czy konta oszczędnościowe, Alior Bank oferuje także alternatywne formy lokowania pieniędzy. Do 23 września...

Zamknij