Kredyt Konsolidacyjny – ExpanderLinki sponsorowane

Podstawowym krokiem przy wyborze oferty konsolidacyjnej jest przeprowadzenie symulacji takiego kredytu. Należy się upewnić, czy obniżka miesięcznych kosztów zobowiązania rzędu kilkunastu złotych ma sens jeśli wszelkie opłaty związane z procesem konsolidacji przewyższają lub są bliskie tym kosztom. Kwestie na jakie powinniśmy zwracać uwagę przy ofertach potencjalnych kredytobiorców to: prowizje przy wcześniejszej spłacie kredytu, wysokość odsetek do zapłaty z obecnych kredytów, koszt wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej, koszty kredytu konsolidacyjnego- prowizja za udzielenie lub ubezpieczenie.

W biurze doradztwa finansowego Expander spotkamy się z pomocą w zakresie zebrania i wypełnienia niezbędnej dokumentacji oraz przeanalizowania dotychczasowych zobowiązań kredytowych. W wyniku tych konsultacji doradcy finansowi Expandera dopasują wysokość miesięcznej raty do naszych możliwości finansowych. Oferta Expandera pozwala na połączenie kredytu mieszkaniowego, samochodowego, gotówkowego, karty kredytowej i odnawialnej linii kredytowej w rachunku osobistym:

Kredyt Konsolidacyjny-Expander(główne cechy):
kredytowanie do 40 lat
LtV=80 proc.
kredytowanie w PLN, CHF, USD i EUR
ubezpieczenie kredytu od ryzyka utraty pracy

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Kredyt Konsolidacyjny - Expander, 7.0 out of 10 based on 1 rating
25 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenia dla osób fizycznych Fiolet PDK SA

Informacje i opinie o ubezpieczeniach dla osób fizycznych w Fiolet PDK S.A. Obecnie w Polsce działa ponad 60 Towarzystw  Ubezpieczeniowych....

Zamknij