Kredyt hipoteczny z niższą marżą w banku BPHLinki sponsorowane

Bank BHP poszedł w ślady innych instytucji finansowych i postawił obniżyć marzę kredytu hipotecznego. Promocja trwa do 30 czerwca 2011 roku. Oferta banku zakłada, że każdy klient, który posiada lub tez założy konto osobiste (‚Konto Kapitalne’ lub ‚Sezam Mix’) w banku będzie mógł liczyć na obniżenie marży o 0,3 punktu procentowego. Na rachunek muszą jednakże wpływać regularnie dochody zadeklarowane we wniosku kredytowym.

Jednakże Bank BPH na tym nie poprzestał. Klienci mogą uzyskać dodatkową obniżkę marży o 0,4 punktu procentowego jeśli po zakończeniu okresu ubezpieczeniowego będą kontynuowali ubezpieczenie na życie i na wypadek niezdolności do pracy.

Po roku ubezpieczenia marża zostanie obniżona o 0,2 punktu procentowego, zaś jeśli klient przedłuży ubezpieczenie to po drugim roku dojdą kolejne obniżki – o 0,2 punktu procentowego.

Jeśli podsumuje się owe obniżki, mogą one wynieść 0,8 punktu procentowego. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu hipotecznego, regulaminu promocji można uzyskać na stronie internetowej banku, dzwoniąc na infolinię lub udając się do oddziału.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Dokumenty potrzebne do założenia konta walutowego przez firmę z zagranicy

Najważniejszą rzeczą, potrzebną do założenia rachunku walutowego przez firmę niezarejestrowaną w Polsce jest dostarczenie bankowi stosownych dokumentów dotyczących rejestru firmy...

Zamknij