Kredyt hipoteczny z niską marżą w DnB NORDLinki sponsorowane

Kredyt hipoteczny w DnB NORD to nie tylko zerowa marża przez pierwszy rok, ale tez jej obniżenie w pozostałym okresie kredytowania. Podczas, gdy standardowo marża kredytów hipotecznych wynosi w owym banku od 1,8% do 3,10% (w przypadku kredytu w euro) lub 1,95% do 2,55% (kredyt w rodzimej walucie) i waha się w zależności od wysokości kredytu oraz wielkości wkładu własnego, kredytobiorcy mogą liczyć na ofertę promocyjną.

Jeśli tylko będą dysponować co najmniej 10% wkładem własnym, do tego założą konto osobiste i zakupią kartę kredytową oraz ubezpieczenie mogą z niej skorzystać.

Przez pierwszy rok nie zapłacą marży, w kolejnych latach będzie ona niższa od standardowej i wyniesie 1,4% przy kredycie w EUR i 1% – kredyt w PLN.

Co ciekawe, nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia, żeby uzyskać obniżkę. Jednakże będzie ona ciut mniejsza  w przypadku kredytu w EUR, marża wyniesie bowiem 1,6%.

Stawki te są takie same dla wszystkich klientów. Bank nie premiuje tych stałych, już z nim związanych. Marże kredytu można jeszcze bardziej obniżyć – wystarczy tylko zdecydować się na inny produkt banku:

1. Pożyczkę gotówkową (obniżka o 0,15% albo 0,30%),
2. Oszczędzanie w formie planu systematycznego oszczędzania (obniżka o 0,15%),
3. Zakup ubezpieczenia inwestycyjnego  (obniżka od 0,10% do 0,30%).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
29 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Rachunek firmowy Raiffeisen Bank Polska SA

Informacje i opinie o rachunkach firmowych w banku w Raiffeisen Bank Polska S.A. Rachunki firmowe w tym banku zostały zróżnicowane...

Zamknij