Kredyt hipoteczny stokrotka w Getin BankuLinki sponsorowane

Ostatnio w mass mediach pojawiła się reklama nowego kredytu hipotecznego w Getin Banku. Ofertę promuje doskonale nam znany aktor Piotr Fronczewski.  Przesłanie reklamy polega na tym, że realizacja marzeń o własnym mieszkaniu z Getin Bankiem jest bardzo łatwa. Kwota  kredytu hipotecznego przyznawana jest w zależności od zarobków netto potencjalnego klienta.

Mianowicie Getin Bank  udziela kredytu mieszkaniowego do stukrotności miesięcznych zarobków netto. Przyznane środki pieniężne mogą być przeznaczone na zakup i budowę mieszkania lub domu jednorodzinnego, remont lub przebudowę obiektu mieszkalnego, zakup spółdzielczego prawa lub wkładu budowlanego. Docelowo, kredyt hipoteczny jest dostępny dla minimalnego, miesięcznego dochodu 4000 zł netto. Jednak ostateczna zdolność kredytowa zależy od liczby osób w gospodarstwie domowym, okresu kredytowania i innych zobowiązań klienta.

Kredyt hipoteczny Stokrotka-podstawowe dane:

– maksymalny okres kredytowania to 50 lat
– bezpłatne rozpatrzenie wniosku
– bank finansuje do 100 % wartości nieruchomości
– oprocentowanie nominalne od 6,26 %
– bank akceptuje różne formy zarobku przy ustalaniu zdolności kredytowej

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
5 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy można negocjować wysokość oprocentowania lokat w bankach?

Aktualnie polskie gospodarstwa domowe dysponują w sumie oszczędnościami na poziomie 433 miliardów złotych. Nie jest to imponująca kwota w porównaniu...

Zamknij