Kredyt hipoteczny na nk.pl – promocja ING Banku ŚląskiegoLinki sponsorowane

Portale społeczne cieszą się w Polsce dużą popularnością. Bank ING postanowił trafić do użytkowników największego portalu społecznego-nasza-klasa.pl z nową ofertą kredytu hipotecznego.   Motywem przewodnim kampanii reklamowej dla Internautów są dwa profile bohaterów.

Profil Mamusi, która wymaga od syna, aby ten się usamodzielnił i zaciągnął kredyt mieszkaniowy. Pierwszy profil służy jako komunikator z Internautami. Natomiast drugi przygotowany profil służy do oglądania filmów reklamowych. Tytułowy Jacuś z tego profilu szuka  ciągle wymówek, gdyż chce uniknąć formalności kredytowych. Kampanii reklamowej w Internecie towarzyszy trwający do 21 kwietnia konkurs „Generator Wymówek”. Codziennie nagradzane są wymówki dotyczące unikania podpisania umowy o kredyt hipoteczny z bankiem. W tym przypadku najlepsze 3 wymówki z dnia są nagradzane przez nk.pl. Mianowicie zwycięscy otrzymują pakiet 500 eurogąbek i walut naszej klasy. Najlepsze propozycje wymówek posłużą do kolejnego konkursu, w którym będzie można wygrać bony do sieci sklepów IKEA. Należy przypomnieć, iż wraz z wiosenna ofertą ING doradcy bankowi na spotkanie z potencjalnymi kredytobiorcami dojeżdżają bezpłatnie. Świadczona pomoc na terenie całego kraju dotyczy wypełniania wniosku hipotecznego, uzyskania wpisu z Księgi Wieczystej, złożenia wniosku do sądu o ustanowienie hipoteki oraz wypełnienia deklaracji PCC-3 do Urzędu Skarbowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Powszechny Dom Kredytowy – Fiolet PDK SA

Fiolet Powszechny Dom Kredytowy to instytucja należąca do grupy kapitałowej Getin Holding. Fiolet posiada 60 własnych placówek oraz 5500 punktów...

Zamknij