Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetarguLinki sponsorowane

Banki w walce o klienta oferują coraz bardziej rozbudowane produkty finansowe. Największe zyski bankom przynosi akcja kredytowa.Dlatego środki pieniężne pochodzące z udzielanych przez banki kredyty możemy przeznaczać na różnorodne cele-rozbudowaną ofertą banki chcą trafić do szerokiego grona klientów. Wszystko zależy od elastycznego podejścia banku do klienta oraz zaproponowanego przez potencjalnego kredytobiorcę zabezpieczenia pożyczonego kapitału. Na przykład w polskim sektorze bankowym możemy już spotkać kredyty hipoteczne na mieszkania pochodzące z aukcji komorniczych. Nietypowe kredyty hipoteczne obejmują także nieruchomości nabywane w procesie przetargu.

Przy przetargach procedura przyznawania finansowego wsparcie jest podobna do procedury w przypadku kupna mieszkania z aukcji komorniczej. Bank będzie wymagał od klientów przygotowania m.in. wszelkich technicznych i prawnych dokumentów dotyczących nieruchomości, dokumentu dotyczącego ogłoszenia o przetargu oraz protokołu stwierdzającego wygranie przetargu(niezbędny dokument do podpisania umowy z bankiem). Niektóre banki są gotowe na udzielenie kredytu, na taki cel. np. Bank Zachodni WBK, PKO BP, Kredyt Bank oraz Bank BPS.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetargu, 8.7 out of 10 based on 3 ratings
17 listopada 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetargu

  Widzę, że banki zaczynają robić oferty na swoją własność. Mieszkania z przetargu to często mieszkania, które są wzięte w banku na kredyt i nie są spłacane…

  admin1
  4 grudnia 2011 o 20:47

  Mieszkanie z przetargu stanie się niebawem prawdziwym hitem cenowym. Jeszcze trochę i podaż takich mieszkań będzie tak duża, że ceny spadną na łeb, na szyję. Podobnie będą zachowywać się domy z licytacji komorniczej.

  Kondzio
  4 grudnia 2011 o 22:39

  Skoro piszecie, ze nie ma problemów z kredytowaniem takich zakupów, to podajcie jeszcze gdzie są oferty ciekawych licytacji.
  Trafiłam tu bo szukam taniego mieszkania dwu pokojowego i nie wiem gdzie znaleźć spis licytacji lub przetargów.

  Mieszkania z przetargu
  16 maja 2012 o 11:59

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Łukasz Tarnawa Głównym Ekonomistą w BOŚ Banku

Od 1 sierpnia 2011 roku BOŚ Bank może pochwalić się nowym pracownikiem na stanowisku Głównego Ekonomisty i Analityka w Biurze...

Zamknij