Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetargu

Banki w walce o klienta oferują coraz bardziej rozbudowane produkty finansowe. Największe zyski bankom przynosi akcja kredytowa.Dlatego środki pieniężne pochodzące z udzielanych przez banki kredyty możemy przeznaczać na różnorodne cele-rozbudowaną ofertą banki chcą trafić do szerokiego grona klientów. Wszystko zależy od elastycznego podejścia banku do klienta oraz zaproponowanego przez potencjalnego kredytobiorcę zabezpieczenia pożyczonego kapitału. Na przykład w polskim sektorze bankowym możemy już spotkać kredyty hipoteczne na mieszkania pochodzące z aukcji komorniczych. Nietypowe kredyty hipoteczne obejmują także nieruchomości nabywane w procesie przetargu.

Przy przetargach procedura przyznawania finansowego wsparcie jest podobna do procedury w przypadku kupna mieszkania z aukcji komorniczej. Bank będzie wymagał od klientów przygotowania m.in. wszelkich technicznych i prawnych dokumentów dotyczących nieruchomości, dokumentu dotyczącego ogłoszenia o przetargu oraz protokołu stwierdzającego wygranie przetargu(niezbędny dokument do podpisania umowy z bankiem). Niektóre banki są gotowe na udzielenie kredytu, na taki cel. np. Bank Zachodni WBK, PKO BP, Kredyt Bank oraz Bank BPS.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetargu, 8.7 out of 10 based on 3 ratings

3 Replies to “Kredyt hipoteczny na mieszkanie z przetargu”

  1. Widzę, że banki zaczynają robić oferty na swoją własność. Mieszkania z przetargu to często mieszkania, które są wzięte w banku na kredyt i nie są spłacane…

  2. Mieszkanie z przetargu stanie się niebawem prawdziwym hitem cenowym. Jeszcze trochę i podaż takich mieszkań będzie tak duża, że ceny spadną na łeb, na szyję. Podobnie będą zachowywać się domy z licytacji komorniczej.

  3. Skoro piszecie, ze nie ma problemów z kredytowaniem takich zakupów, to podajcie jeszcze gdzie są oferty ciekawych licytacji.
    Trafiłam tu bo szukam taniego mieszkania dwu pokojowego i nie wiem gdzie znaleźć spis licytacji lub przetargów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv