Kredyt hipoteczny bez prowizji w banku BPHLinki sponsorowane

Banki na całym świecie obniżają koszty kredytowani w przypadku, gdy potencjalni kredytobiorcy zdecydują się na inne produkty banku. Nie inaczej jest w banku BPH, który stosuje wszelkiego rodzaju promocje by przyciągnąć do siebie klientów. Niedawno na łamach naszego serwisu pisaliśmy o nowatorskim pomyśle banku: videokonferencji z doradcą hipotecznym.

Klienci mają zatem szanse na doradztwo hipoteczne bez wychodzenia z domu. Na razie technologia ta dostępna jest w wybranych oddziałach banku: w Piasecznie, Płońsku, Otwocku, Legionowie, Łodzi i Radomiu. Jeśli chodzi o prowizje przy kredytach hipotecznych w złotówkach to bank BPH może całkowicie od niej odstąpić. W wyniku promocji nowa oferta kredytu hipotecznego w banku BPH proponowana jest z obniżoną prowizją do 2,9 procent wartości kwoty kredytu.

Natomiast w przypadku przystąpienia do ubezpieczenia od ryzyka utraty źródła dochodu i ubezpieczenia na życie prowizja wynosi 0 procent. Kolejnym sposobem na obniżenie kosztów kredytowania w tym banku jest otwarcie rachunku osobistego: Konto Kapitalne lub Sezam Max-wówczas marża jest niższa o 0,3 p.p. To nie jest koniec obniżek marży. W wyniku kontynuacji proponowanych przez bank ubezpieczeń po 2 roku kredytowania marża może się obniżyć o kolejne 0,4 p.p.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
6 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konkurs na projekt graficzny karty kredytowej Inteligo

Inteligo zorganizował w dniach od 13 czerwca do 31 sierpnia 2011 roku konkurs na projekt graficzny karty kredytowej. Hasłem przewodnim...

Zamknij