Kredyt gotówkowy z premią w EurobankuLinki sponsorowane

Eurobank postanowił nagrodzić rzetelnych klientów, którzy systematycznie i terminowo spłacają swoje zobowiązania kredytowe. Oferta skierowana jest dla osób nie posiadających innych pożyczek i kredytów gotówkowych w Eurobanku. Główna zaletą promocji jest wypłacanie przez bank premii rocznej w wysokości od 50 zł do 800 zł.

Premia przybiera postać zwrotu części pobranych odsetek od kredytu i jest uzależniona od wysokości zobowiązania. W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu ( przed upływem 12 miesięcy), bank ustala premię kredytową proporcjonalnie do okresu kredytowania. Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie do 31 maja bieżącego roku umowy z Eurobankiem o kredyt gotówkowy w wysokości od 500 zł do 120 000 zł. Każdy z potencjalnych  klientów będzie  posiadał rachunek osobisty, z którego pobierana jest rata kredytu. Dodatkowo bank uruchomił system sms-owego powiadamiania kredytobiorców o terminie spłat.

Kredyt gotówkowy z premią roczną-główne cechy:

– RRSO ok. 11,9 % ( z uwzględnieniem zwrotu części odsetek)
– wielkość kredytowania od 500 zł do 120 000 zł
– okres trwania promocji do 31 maja 2011 roku
– brak prowizji
– bank nie pobiera opłaty za przygotowanie kredytu

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Kredyt gotówkowy z premią w Eurobanku, 6.0 out of 10 based on 1 rating
6 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata z funduszem w ING Banku Śląskim

Struktura produktu finansowego Lokata z funduszem jest bardzo prosta. Bowiem ulokowane przez nas środki pieniężne dzielone są po 50 procent...

Zamknij