Kredyt gotówkowy z drobną ratą w Alior BankuLinki sponsorowane

Obecnie jesteśmy świadkami szeroko zakrojonej akcji wszelkich  kredytów, które znajdują się w ofertach polskiego sektora banków komercyjnych. Prawie codziennie w mediach pojawiają się nowe oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych. Większość banków w naszym kraju kontrolowana jest przez zagraniczny kapitał i taka struktura akcjonariatu sprzyja wzrostowi wolumenu udzielanych kredytów.

Strategicznym inwestorem Alior Banku jest włoska grupa Carlo Tassara. Nowa oferta kredytu gotówkowego w tym banku, charakteryzuje się niską miesięczną ratą. Mianowicie za każdy 1000 zł dodatkowego finansowania, kredytobiorca płaci tylko 22 zł miesięcznie. Potrzebne środki można uzyskać już 1 dniu po wizycie w placówce Alior Banku. Jeżeli kwota kredytu nie przekracza 150 tysięcy złotych, bank nie wymaga od klienta poręczycieli i zabezpieczeń. Dodatkowo nauczyciele , emeryci, służby mundurowe, górnicy, pracownicy administracji publicznej i służby zdrowia mają możliwość obniżenia kosztów kredytowania ( 0 % prowizji). Bank nie wymaga od nich również przedłożenia zaświadczenia o dochodach.

Kredyt gotówkowy z drobną ratą-główne cechy:

– miesięczna rata: 22 zł za każdy 1000 zł pożyczki
– możliwa 3 miesięczna karencja w spłacie
– możliwość konsolidacji pozostałych zobowiązań
– kredyt do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
– obniżona prowizja dla posiadaczy ubezpieczenia
– 0 % prowizji i uproszczone formalności dla wybranych grup zawodowych

Obecnie jesteśmy świadkami szeroko zakrojonej akcji wszelkich kredytów, które znajdują się w ofertach polskiego sektora banków komercyjnych. Prawie codziennie w mediach pojawiają się nowe oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych. Większość banków w naszym kraju kontrolowana jest przez zagraniczny kapitał i taka struktura akcjonariatu sprzyja wzrostowi wolumenu udzielanych kredytów. Strategicznym inwestorem Alior Banku jest włoska grupa Carlo Tassara. Nowa oferta kredytu gotówkowego w tym banku, charakteryzuje się niską miesięczną ratą. Mianowicie za każdy 1000 zł dodatkowego finansowania, kredytobiorca płaci tylko 22 zł miesięcznie. Potrzebne środki można uzyskać już 1 dniu po wizycie w placówce Alior Banku. Jeżeli kwota kredytu nie przekracza 150 tysięcy złotych, bank nie wymaga od klienta poręczycieli i zabezpieczeń. Dodatkowo nauczyciele , emeryci, służby mundurowe, górnicy, pracownicy administracji publicznej i służby zdrowia mają możliwość obniżenia kosztów kredytowania ( 0 % prowizji). Bank nie wymaga od nich również przedłożenia zaświadczenia o dochodach.

Kredyt gotówkowy z drobną ratą-główne cechy:

– miesięczna rata: 22 zł za każdy 1000 zł pożyczki

– możliwa 3 miesięczna karencja w spłacie

– możliwość konsolidacji pozostałych zobowiązań

– kredyt do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń

– obniżona prowizja dla posiadaczy ubezpieczenia

– 0 % prowizji i uproszczone formalności dla wybranych grup zawodowych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Kredyt gotówkowy z drobną ratą w Alior Banku, 6.0 out of 10 based on 1 rating
8 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Kredyt gotówkowy z drobną ratą w Alior Banku

  W odpowiedzi na szeroką kampanie reklamową umówiłem sie na spotkanie w oddziale banku w Krakowie. Po przyjeździe na umówiona godzinę byli bardzo zaskoczeni i nie wiedzieli o niczym. Obsługujący mnie facet był arogancki i nawet nie miły zionęło od niego piwskiem. Zaproponowali mi w prawdzie kredyt ale po 3 tygodniach i to po moich interwencjach tel. Kredyt ziołem w banku spółdzielczym .Goraco do was apeluje olewajcie oddział w Krakowie bo stracicie czas i nerwy….Klient z Tarnowa

  klient z Tarnowa
  14 lutego 2012 o 11:29

  Podobnie jak mój poprzednik starałam się o kredyt gotówkowy ale w Kalwarii Zeb. oczywiście pani szybko i lekceważąco sporządziła wniosek,oznajmiając iż nie będzie problemu ze zdolnością kredytową.Po kilku dniach i paru interwencjach okazało się że brakuje podpisu.Po dwóch tygodniach nadal nie było decyzji a ja ciągle słyszałam kolejny termin.Po trzech kolejnych dniach przyszła decyzja ale znów brakowało podpisu.
  W końcu wzięłam kredyt w PKO praktycznie od ręki. Nie polecam tego banku chyba że macie dużo czasu i cierpliwości.

  beka
  6 czerwca 2012 o 20:14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto oszczędnościowe dla klientów korporacyjnych w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski przygotował dla klientów korporacyjnych atrakcyjny rachunek oszczędnościowy. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony korporacji na elastyczne...

Zamknij