Kredyt Bank sponsorem kadry narodowej żeglarzyLinki sponsorowane

Nie da się zaistnieć w profesjonalnym sporcie bez finansowego wsparcia. Sportowcy muszą się skupić na treningach, a nie na sprawach finansowo-organizacyjnych. Tym bardziej, że dużymi krokami zbliżają się Letnie Igrzyska w Londynie. Kredyt Bank postanowił nawiązać współpracę z Polskim Związkiem Żeglarskim. Współpraca między tymi instytucjami ma dotyczyć wparcia stypendialnego dla najlepszych żeglarzy w kadrze narodowej z klas: Laser Standard, Laser Radial, Finn, RS:X kobiet, RS:X mężczyzn.

Tym samym powstała grupa Kredyt Bank Polish Sailing Team. Wybrano zawodników z wyżej wymienionych klas, gdyż mają oni duży potencjał do zdobycia medalu olimpijskiego. Tym bardziej, iż żeglarze Teamu Kredy Banku obecnie stać na miejsce na podium. Wszyscy zawodnicy otrzymali jednolite stroje z reklamą banku i możliwość transportu na zawody ufundowanymi przez bank dwoma samochodami. Kredyt Bank i żeglarzy łączy propagowanie takich wartości jak: szacunek, partnerstwo i otwartość. W ramach finansowego wsparcia bank przygotował dwa fundusze:

Fundusz Stypendialny: stypendia dla najlepszych zawodników, które umożliwią zawodnikom podnoszenie swoich umiejętności w profesjonalnych warunkach

Fundusz Socjalny: pomoc finansowa dla zawodników wykluczonych z treningów z powodów losowych takich jak kontuzja, choroba lub ciąża itp.)

W tym roku Kredyt Bank Polish Saling Team wystartuje w sierpniowym teście olimpijskim w Weymouth(Wielka Brytania) i w Mistrzostwach Świata Klas Olimpijskich w Perth(grudzień 2011 Australia).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
2 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak darmowo opłacić rachunki? – darmowa usługa w Alior Banku

Większość ludzi w Polsce przyzwyczaiła się już do opłacania bieżących rachunków w Urzędzie Pocztowym. Od takich płatności pobierana jest prowizja...

Zamknij