Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011- Pekao SA partnerem IV edycji konkursuLinki sponsorowane

Organizatorem konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” jest Fundacja Innowacji i Rozwoju. Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i rozwojowych projektów. Natomiast adresatami konkursu są rodzime przedsiębiorstwa, jednostki publiczne i oraz wszelkiego rodzaju organizacje np. stowarzyszenia i fundacje. Partnerem IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” został po raz trzeci Bank Pekao SA.

Udział w konkursie można zgłosić do 30 września 2011 roku poprzez wypełnienie ankiety na stronie internetowej www.liderzyinnowacji.pl. Pekao SA należy do jednego z głównych banków, które obsługują firmy. Bank wspiera innowacyjność , gdyż jest to jedno z głównych narzędzi budowania przewagi rynkowej w dzisiejszych czasach. Konkurs jest dla banku doskonałym narzędziem do zidentyfikowania i pozyskania „zyskownych” klientów.

Fundacja przyznaje nagrody na szczeblu regionalnym(16 laureatów) i w finale ogólnopolskim. W IV kw. 2011 roku odbędą się w miastach wojewódzkich seminaria, podczas których zostaną ogłoszone regionalne wyniki konkursu. Krajowego zwycięzcę poznamy w grudniu 2011 roku podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie.
Nagrody przyznawane są w 3 kategoriach:
a)przedsiębiorstwa(innowacyjna: Firma, Produkt, Usługa, Projekt Unijny, Wizjoner IT oraz Dynamicznie Rozwijająca się Firma)
b) gminy(innowacyjna: gmina, projekt unijny)
c) organizacje(innowacyjna: organizacja i projekt unijny)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
11 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
„Sukces Pisany Szminką” – konkurs Bizneswoman 2010 Roku III Edycja

Rusza III edycja konkursu dla przedsiębiorczych kobiet, której inicjatorką jest dziennikarka Radia PiN - Olga Kozierowska. Głównymi partnerami konkursu są:...

Zamknij