Konto Zarabiające w Alior Banku – zmiany warunkówLinki sponsorowane

Wraz z pierwszym dniem listopada uległy zmianie warunki prowadzenia rachunku firmowego: Konto Zarabiające. Najważniejsza zmiana dotyczy wysokości przyznawanej comiesięcznej premii. Obecnie klient biznesowy może liczyć na premie w wysokości 100 zł miesięcznie-podwojenie stawki. Tak wysoką premię otrzymają klienci utrzymujący saldo na koncie w wysokości nie mniejszej niż 30 tysięcy złotych. Alior Bank postanowił również znieść opłatę roczną za kartę płatniczą do Konta Zarabiającego.

Teraz będzie pobierana opłata miesięczna w wysokości 3 zł. Natomiast za wykonywanie przelewów internetowych zapłacimy teraz 1,5 zł-za każdą operację. Jeśli chodzi o przelewy Sorbnet to wysokość pobieranej przez Alior Bank prowizji będzie zależeć od wysokości przelewanej kwoty: kwoty do 1 miliona złotych-prowizja 12 złotych; kwoty powyżej 1 miliona złotych-prowizja 6 złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka gotówkowa w Providencie

Odwiecznym problemem każdego konsumenta jest pogodzenie nieograniczonych potrzeb z ograniczonym budżetem pieniężnym. Marzenia o nowym samochodzie, wspaniałych wakacjach lub sprzęcie...

Zamknij