Konto dla mikrofirm w banku Citi HandlowyLinki sponsorowane

Posiadasz firmę i szukasz odpowiedniego konta? Jeśli tak to koniecznie powinieneś zapoznać się z nową ofertą Citi Handlowego, który udoskonalił ofertę kont dla mikrofirm. Od marca klienci banku mogą skorzystać z połączenia konta firmowego z opieką medyczną dla siebie i swoich pracowników.

Oczywiście są ograniczenia. Otóż z prywatnej obsługi medycznej nie może korzystać więcej niż 10 osób. Pracodawca musi zgłosić pracowników do programu. Wystarczy jednak tylko ich pisemna zgoda dotycząca przekazania danych osobowych do Banku oraz LuxMedu.

Z owej promocji mogą skorzystać tylko właściciele firm, które nie generują obrotów większych niż 3,2 mln zł rocznie. Wystarczy, że złożą oni dyspozycję będąc w oddziale, albo przez telefon.

Klient wybiera jeden z czterech wariantów. Cena miesięczna pakietu podstawowego wynosi 43 zł, jednakże za każdą kolejną osobę płaci się już tylko 38 zł. W ramach tego pakietu można liczyć na dostęp do lekarzy takich jak: internista czy też lekarz medycyny rodzinnej, ginekolog, okulista, dermatolog, ortopeda. Ponadto do ceny wchodzą zabiegi ambulatoryjne ogólne, czyli chociażby pobieranie krwi.

W pakiecie najbogatszym, za który trzeba zapłacić 107 zł za pierwszą osobę i 102 zł za każdą kolejną, lista lekarzy wydłuża się o następujących specjalistów: chirurg ogólny, alergolog, urolog, kardiolog otolaryngolog, diabetolog, endokrynolog, gastroenterolog, hematolog, neurolog, reumatolog, pulmonolog. Co więcej dochodzi szeroki zakres usług ambulatoryjnych.

Bank obniża cenę pakietu za każdą osobę o 10 zł jeśli średnie miesięczne saldo na koncie wyniesie 1000 zł. W przypadku pakietu dla 10 osób łatwo policzyć, że można zaoszczędzić 100 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
29 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Inkubator Przedsiębiorczości Idea Bank

Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy? Chciałbyś być sam sobie szefem? Do tego masz gotowy biznesplan i jesteś przekonany o...

Zamknij