Konkurs „Zamieszkaj i wygraj” w Citi HandlowymLinki sponsorowane

Do zaciągnięcia kredytów bardzo często namawiają nas gwiazdy. Nie inaczej jest w przypadku kredytu hipotecznego w Citi Handlowym, gdzie z ekranu przemawia do widzów, potencjalnych kredytobiorców, dziennikarz radiowy Michael Moritz.

Kredyt mieszkaniowy klienci mogą uzyskać w ciągu 14 dni i to bez prowizji! Co więcej, kampanii reklamowej towarzyszy konkurs o nazwie ‚Zamieszkaj i wygraj’. Żeby wziąć w nim udział trzeba wejść na stronę www.zamieszkajiwygraj.pl i urządzić swój wymarzony dom/mieszkanie. Klienci banku wcielający się w rolę dekoratora wnętrz mogą wygrać mieszkaniowe aranżacje na łączną kwotę 60 tys. zł.

Stronę odwiedziło już ponad 25 tys. użytkowników. Urządzono niemal 200 budynków, a najczęściej wybieranym był dom z ogrodem. W konkursie można wziąć udział do 28 kwietnia. Warto wiedzieć, ze jest to już jego druga edycja, w poprzedniej zaprojektowano ponad 2,5 tys. mieszkań/domów.

Zwycięzca dostanie 25 tys. zł. Ten, któryś tanie na drugim miejscu na podium – 15 tys. zł, zaś ten z trzeciego – 10 tys. zł. Citi Handlowy dodatkowo przyzna 20 kart przepłaconych z kwotą 500 zł do wykorzystania.

Klienci biorący udział w konkursie mają w tym roku większe pole do popisu. Niestety ich budżet jest ograniczony i wynosi 40 tys. zł. Każdy projekt może być oceniany i komentowany przez innych użytkowników. Decyzję o przyznaniu nagród i miejsc podejmuje jury. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.zmieszkajiwygraj.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
5 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste w Banku BGŻoptima

Nowy bank internetowy w Polsce zapewnia dostęp do własnych pieniędzy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu....

Zamknij