Konkurs dla posiadaczy kart płatniczych w MultiBankuLinki sponsorowane

1 sierpnia 2011 roku rusza konkurs dla posiadaczy kart płatniczych w MultiBanku. Uczestnikiem konkursowej zabawy może zostać każdy kto aktywnie korzysta z „plastików” podczas płatności. Konkurs polega na zbieraniu punktów za wykonywanie transakcji bezgotówkowych(każda transakcja min. 5 zł to jeden punkt w konkursie). Do wygrania w najnowszym konkursie MultiBanku jest 150 iPadów 2(nagroda główna) oraz nowoczesne naklejki zbliżeniowe MasterCard PayPass.

Uczestnictwo w zabawie MultiKartowe iGranie można zgłosić poprzez SMS na numer 2279(o treści iGranie)lub poprzez specjalną aplikację na Facebook.com- fanpage MutiBanku. Aplikacja ta jest również pomocna w śledzeniu ilości nagromadzonych punktów z transakcji bezgótówkowych. Naklejki zbliżeniowe nie są dostępne w standardowej ofercie banku. Szansę na nagrodę główną mają osoby, które zbiorą największą ilość punktów oraz dokonają płatności bezgotówkowych na kwotę min. 2,5 tysiąca złotych. Natomiast naklejka MasterCard PayPass jest nagrodą gwarantowaną po zdobyciu 40 punktów w 30 dni. Bank będzie także informował klientów za pośrednictwem profilu na Facebook.com o możliwościach zdobycia extra punktów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Konkurs dla posiadaczy kart płatniczych w MultiBanku, 8.0 out of 10 based on 1 rating
2 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Program bankujesz kupujesz – wiosenna promocja w ING Bank Śląski

Usługa bankujesz-kupujesz to program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych klientów banku śląskiego. Zasada jest prosta: aktywne korzystanie z produktów bankowych przekłada...

Zamknij