Konkurs dla podróżujących w ING Banku Śląskim – „Podróżniczy Biznesplan ING”Linki sponsorowane

ING Bank Śląski zorganizował za pomocą portalu społecznościowego Facebook ciekawy konkurs „Podróżniczy Biznesplan ING”. Aplikacja związana z tym konkursem znajduje się po lewej stronie pod logiem banku na fanpage’u banku. Bank zdecydował się na promocję tego konkursu na Facebook gdyż portal ten odwiedza codziennie duża rzesza klientów. Stronę ING Banku Śląskiego polubiło już blisko 17 tysięcy internautów. Konkurs polega na stworzeniu biznesplanu podróży-wygra ta propozycja, która umożliwi zwiedzenie jak największej ilości miejsc za określone przez organizatora środki pieniężne.

Konkursowy biznesplan powinien zawierać między innymi liczbę uczestników, plan wyprawy, rodzaj transportu oraz kalkulację wszelkich kosztów. ING przygotował w ramach konkursu „Podróżniczy Biznesplan” 2 atrakcyjne nagrody-środki pieniężne na wymarzoną podróż w postaci 2 tysięcy złotych na weekendowy wyjazd, bądź 10 tysięcy złotych na wakacyjny wyjazd. Propozycje podróżnicze klientów Banku Śląskiego będą oceniane przez przedstawicieli banku oraz podróżników, którzy mają na swoim koncie wyprawy do najdalszych miejsc na ziemi. Szanse na wygranie mają przede wszystkim te projekty, które odznaczą się oryginalnością, precyzyjnym oszacowaniem kosztów oraz zaradnością finansową autora. Termin zgłaszania do konkursu mija 20 lipca 2011 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy warto inwestować w towary i surowce?

Z ekonomicznego punktu widzenia, rynek to miejsce zawierania transakcji kupna i sprzedaży. Na każdym rynku istnieją nabywcy(wykazujący popyt) oraz oferenci(wykazujący...

Zamknij