Konkurs Banku BNP Paribas na Facebooku – „Zdobywcy drugiej pensji”Linki sponsorowane

BNP Paribas przygotował na swoim facebookowym profilu ciekawy konkurs pod nazwą „Zdobywcy drugiej pensji”. Do wygrania w konkursie jest jak sama nazwa wskazuje dodatkowa pensja na Koncie Witalnym. Aby wziąć udział w najnowszej promocji banku, należy „polubić” fanpage BNP Paribas i uzasadnić dlaczego my zasługujemy i powinniśmy otrzymać dodatkową pensję.

Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi  aplikacji konkursowej, łatwo jest  poinformować znajomych o naszych staraniach w konkursie. Znajomi mogą nam pomóc w odpowiedzi na konkursowe pytanie. Bank nagrodzi 3 osoby, które przedstawią najciekawszą odpowiedź-nagrody wyniosą 1000, 2000 oraz 3000 zł. Natomiast znajomi, którzy przyczynią się do wygranej jednej z osób otrzymają bilety do kina. Promocja potrwa do końca lipca bieżącego roku, a łączna pula nagród w konkursie wynosi 6 tysięcy złotych. Kampania social ads Banku BNP Paribas na portalu Facebook.com została przygotowana i wdrożona przez agencję interaktywną WeAreMedia.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Konkurs Banku BNP Paribas na Facebooku - „Zdobywcy drugiej pensji”, 8.0 out of 10 based on 1 rating
9 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Getin Bank

Informacje i opinie o banku Getin Bank Getin Holding SA to grupa kapitałowa inwestująca w przedsięwzięcia finansowe, w sektorze bankowym,...

Zamknij